"SOLARIS" | TEATR LUDOWY
Posted by Klaudyna Schubert | 21 czerwca 2020
„SOLARIS” | TEATR LUDOWY

SOLARIS | TEATR LUDOWY Scenariusz i adaptacja: Magdalena Drab, Marcin Wierzchowski Reżyseria: Marcin Wierzchowski scenografia: Anna-Maria Karczmarska i Mikołaj Małek Muzyka:  Antonis Skolias Wideo: Tomasz Wolski Światło: Marek Kozakiewicz Obsada:...

rio de janeiro
Posted by Klaudyna Schubert | 12 marca 2020
RIO DE JANEIRO

RIO DE JANEIRO PARATY

OPERA RARA
Posted by Klaudyna Schubert | 26 stycznia 2020
OPERA RARA 2020

"SIGISMONDO" GIOACCHINO ROSSINI Koncepcja i reżyseria: Krystian Lada Scenografia i kostiumy: Natalia Kitamikado Reżyseria światła: Maarten Warmerdam Asystenci reżysera: Ewa Mikuła, Maarten Heijnens Wizualizacje: Jagoda Chalcińska Sigismondo: Franco Fagioli Aldimira: Francesca Chiejina Ulderico & Zenovito: Kenneth...

ROZBITKOWIE
Posted by Klaudyna Schubert | 26 stycznia 2020
„ROZBITKOWIE” | TEATR LUDOWY

ROZBITKOWIE  Scenariusz i adaptacja: Michał Pabian, w oparciu o „Burzę” Wiliama Szekspira oraz monologi uczestników warsztatów: Zofii Czarnej, Alicji Ertl, Zdzisława Ertla, Macieja Ozgi, Heleny Suchan, Teresy Urbańskiej, Doroty Wach...

STUDIUM O HAMLECIE
Posted by Klaudyna Schubert | 11 stycznia 2020
„STUDIUM O HAMLECIE” | TEATR AST

STUDIUM O HAMLECIE | REŻ. RADEK STĘPIEŃ Studium o Hamlecie na motywach twórczości W. Szekspira i St. Wyspiańskiego . Spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Aktorskiego AST w Krakowie. Reżyseria: Radek...

ANIOŁY W AMERYCE
Posted by Klaudyna Schubert | 7 grudnia 2019
„ANIOŁY W AMERYCE” | TEATR LUDOWY

ANIOŁY W AMERYCE przekład: Jacek Poniedziałek reżyseria: Małgorzata Bogajewska scenografia: Joanna Jaśko-Sroka muzyka i aranżacje: Bartłomiej Woźniak choreografia: Maćko Prusak reżyseria światła: Dariusz Pawelec przygotowanie wokalne: Jerzy Kluzowicz konsultacje z...

jordania
Posted by Klaudyna Schubert | 26 listopada 2019
JORDANIA

AMMAN JERASH MORZE MARTWE PETRA WADI RUM

naturgemalde
Posted by Klaudyna Schubert | 22 listopada 2019
„NATURGEMÄLDE” | KRAKOWSKIE CENTRUM CHOREOGRAFICZNE

NATURGEMÄLDE ruch: Marta Wołowiec, Monika Węgrzynowicz dźwięk: Marcin Janus multimedia: Grzegorz Kaliszuk producent: Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury więcej

KRAKOWSKI TEATR TAŃCA
Posted by Klaudyna Schubert | 25 października 2019
Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń | CRICOTEKA, KRAKOWSKI TEATR TAŃCA, FUNDACJA PERFORMAT

THE ENTRANCE choreografia: Ayrin Ersoz muzyka: Sergej Maingardt video: Grzegorz Mart obsada: Pamela Bosak, Magdalena Skowron, Paweł Łyskawa, Eryk Makohon, Mateusz Ulczok producenci – Stowarzyszenie Krakowski Teatr Tańca, Instytut Muzyki...

swieta joanna
Posted by Klaudyna Schubert | 11 października 2019
„ŚWIĘTA JOANNA” | TEATR AST

ŚWIĘTA JOANNA | REŻ. MONIKA STRZĘPKA George Bernard Shaw Święta Joanna - spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Aktorskiego AST w Krakowie Przekład: Michał Czyż, Florian Sobieniowski Reżyseria: Monika Strzępka Scenografia i kostiumy: Arek Ślesiński Choreografia: Dominika Knapik Asystent...

Rock of Ages
Posted by Klaudyna Schubert | 18 września 2019
„ROCK OF AGES” | TEATR SYRENA

"Rock of Ages" Twórcy reżyseria: Jacek Mikołajczyk // tłumaczenie: Jacek Mikołajczyk // kierownictwo muzyczne i przygotowanie wokalne: Tomasz Filipczak // scenografia: Mariusz Napierała // kostiumy: Tomasz Jacyków // choreografia i...

Posted by Klaudyna Schubert | 9 września 2019
COLOURS OF ANDALUCIA

MALAGA SETENIL DE LAS BODEGAS RONDA SEWILLA KADYKS GIBRALTAR

Posted by Klaudyna Schubert | 18 marca 2019
KATANIA | SYRAKUZY | ETNA
zmowa milczenia
Posted by Klaudyna Schubert | 11 marca 2019
„ZMOWA MILCZENIA” | TEATR LUDOWY

ZMOWA MILCZENIA TWÓRCY reżyseria: Marcin Liber scenografia: Mirek Kaczmarek kostiumy: Grupa MIXER / Dorota Gaj-Woźniak, Robert Woźniak, Monika Ulańska muzyka: Filip Kaniecki inspicjent: Anita Leszczyńska sufler: Martyna Rezner OBSADA Maja...

Posted by Klaudyna Schubert | 20 lutego 2019
OPERA RARA 2019

JEAN-PHILIPPE RAMEAU HIPPOLYTE ET ARICIE Jean-Philippe Rameau HIPPOLYTE ET ARICIE Sjaron Minailo - reżyseria, scenografia Marek Toporowski - dyrygent Eryk Makohon - choreografia Paweł Łyskawa - asystent choreografa Maarten Warmerdam...